Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je pát lis 17, 2017 10:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Generátor 4místného kódu imobilizéru
PříspěvekNapsal: čtv bře 13, 2008 2:08 pm 

Zdravím.Možná už to tady bylo,nevím.Pokud ne,tak by se to mohlo třeba někomu hodit.Právě jsem to odzkoušel a fakt to funguje,i když jsem tomu taky moc nevěřil.Jen to chce zadat správné údaje. http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=15020
A ještě link na program http://uloz.to/167560/imob.zip

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 15, 2008 1:11 am 

Čau.Ještě sem hodím návod na použití toho programu,jen pro případ,že by někdo nevěděl. Takže k tomu generátoru.Když ho spustíš tak to chce heslo tam zadáš trantir,na to jsi asi došel ale přece jen to sem pro jistotu píšu.Pak to chce typ auta,ten najdeš ve velkém TP já mám 1,6e takže typ je K7MA7,druhý řádek je key code,tady se to různí,každopádně musíš rozdělat klíček.Na fóru kde jsem to našel pořád psali,že v klíčku je nalepený papír s číslem,já jsem rozdělal oba klíče a papír žádný,ale v obou klíčích mám na plastu 2 řádky.První řádek je 5 čísel,druhý řádek mám 2 písmena a tři čísla.Takže systémem pokus omyl jsem zjistil,že do Enter key code patří ten druhý řádek:2 písmena a tři čísla.Po zadání mě to vyhodilo kód.Abych se přiznal,tak jsem moc nevěřil,že to bude fungovat,takže jsem šel do auta a světe div se po zadání kódu jsem nastartoval.Kód se zadává tak,že otočíš klíčem v zapalování tak,aby se ti rozsvítily kontrolky.Potom pomocí tlačítka na zamykání dveří zadáváš kód.Např pokud je kód 2345,tak zmáčkneš tlačítko a držíš,přitom počítáš bliknutí kontrolky imo,blikne dvakrát pustíš tlačítko,zase zmáčkneš a držíš,blikne třikrát pustíš atd.Tlačítko mačkat pořád stejným směrem.po zadání všech čtyř čísel normálně nastartuješ.Akorát ti bude pořád svítit kontroka imo a po vypnutí motoru je imo nefunkční.Ruční zadání kódu ho vyřadí.Po zamknutí DO se imobilizér aktivuje a zase funguje normálně.Jo a nevím jestli to tak funguje i u Meganů po faceliftu,které už mají radiový dálkáč.Já mám 96 takže infra DO.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 15, 2008 8:24 pm 

Zkoušel jsem to a opravdu to funguje. Před 14 dny jsem dal v autorizovaném servisu 417 Kč a teď mi ten kód vyhodí takovýhle prográmeček. Ať poslouží těm co to budou potřebovat. Díky. Ještě jsem přišel na to, že zadání v prvním řádku nemá žádný vliv. Tam lze napsat jakýkoli nesmysl. Důležitý je jen ten Key code.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 15, 2008 8:41 pm 

To lape: diky moc za info. Mel jsem v planu zajit do Renaultu zjistit si ten kod, takze jsi mi usetril cas i penize jak tady ctu. Jen doplnim, ze jsem jako typ uvedl BA0F. Z klicku to opravdu vzalo jen ten druhy radek.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2008 3:10 pm 

Moc užitečnej a funkční prográmek. Díky. :smt023

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 18, 2008 1:05 am 

ja taky dekuji. usetril jsi mi penize, planoval jsem pro kod zajit do rencku. ted uz nemusim :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 19, 2008 1:22 pm 

Díky moc za tento miniprogram, vyzkoušeno a funguje, kód vygenerován podle kódu uvnitř klíče na plastu, po jeho ručním odblokování zůstane svítit dioda immobilizeru a jde normalně nastartovat, po vypnutí zapalování a opětovném zapnutí stále svítí a jde startovat. To je dobře, asi je tam prodleva - bál jsem se že když mi nepůjde dálkáč a odblokuji to tímhle tak pak při chcípnutí na křižovatce budu za usilovného troubení ostatních počítat blikání diody, naštěstí ne :lol: teď se nemusím bát, že až mi dojde baterka v klíči, zůstanu někde viset. Do Renaultu se mi pro kod moc nechtělo

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 26, 2008 10:11 pm 

Tam není prodleva,ten imobilizér se při ručním zadání kódu vyřadí z provozu takže nefunguje a nastartuješ vždy.Aspoň já to na zkoušku používal bez DO 2 dny a kód jsem zadal jen jednou,pak to startovalo pokaždé jen na otočení klíčkem.Imoblizér aktivuješ zamknutím a odemknutím auta dálkovým ovládáním.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2008 7:53 pm 

Chlapi imobilizer by sa mal po odblokovani kodom zablokovat po 10tich minutach od vypnutia zapalovania, aspon tak to pisu v navode... osobne som este neskusal kolko to vydrzi.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 28, 2008 6:42 am 

Tak možné to je ,ale já jsem právě chtěl zkusit jestli se to blokne a jelo to bez nového zadávání kódu v pohodě.Ale jak známo u Renaultu co kus to originál :)

Předmět příspěvku: kod
PříspěvekNapsal: stř dub 09, 2008 9:28 am 

tak jsem to zkousel a nerozumim tomu co je to trantir? a kdyz to tam zadavam tak pak dam entr nebo co? brotoze po zadani jakych koliv tri info se mi ten program sam vypne a nic nevygeneruje-zadny kod.... vubec nechapu postup... muzete to nekdo popsat polopaticky? dik

:idea: Tak uz jsem to pochopil to heslo je trantir to se tam musí napsat.... :P jdu to vyzkouset do auta....

:?: Takze kod mam vygenerovany a po zadani do auta(pres tlacitko zamykani se mi navic rozblika kontrolka na elektroniku, kontlolka blika rychle jako u imobiliseru a nejde nastartovat,....jdu zkoumat dal kde muze byt chyba,...

uz vim kde byla chyba ja spatne opsal vygenerovany kod, uz mi to funguje tak jak má to je superrrrr :P :P :P :P Dík moooooc :P :P :P :P

Megane 1,6 8v RXE (htch.) Laguna 1,8 16v expression (lift.)

Naposledy upravil Filip-megane97 dne stř dub 09, 2008 11:24 am, celkově upraveno 2

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 09, 2008 11:03 am 

Trantir je heslo ke spusteni toho programu.Když ho spustíš,tak ti naskočí okno kde je napsano Enter password tak napíšeš ten trantir,program se spustí,v dalším řádku pak máš Enter vehicle type tam zadáváš typ auta já tam napsal K7MA7 ale prý tam stačí napsat třeba BA0F,daš enter a vy skočí řádek Enter key code takže musíš rozdělat klíček a opsat druhý řádek z vnitřku plastu,dáš enter a vyskočí ti kód.Další postup máš o 8 příspěvků výš.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 11, 2008 4:24 pm 

Prepáčte prosím, ale nie je mi jasné, ako ste prišli o ten kód, alebo kedy ho treba zadávať?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 11, 2008 5:15 pm 

Treba ho zadavat vtedy ked ti prestane fungovat dialkove a neodblokuje sa ti imobilizer ked odomknes, zadas kod a nastartues.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 11, 2008 7:27 pm 

To je mi trocha divné. Ja som si menil batériu vlani v októbri.
Menil mi ju opravár hodín za 80Sk a keď som prišiel k autu asi po dvoch hodinách tak všetko fungovalo ako predtým a funguje to tak do dnes. Nemusel som zadávať žiadny kód ani nič podobné.

Akurát pri výmene veĺkej batérie sa mi prestali zobrazovať niektoré funkcie na palubnom pc. Teraz mi ukazuje iba hodiny, olej, denný a celkový počet km. Taktiež mi nejde tlačítko prepínania pc na páčke stieračov.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další