Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je čtv čer 21, 2018 4:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2007 8:24 pm 
Vážený člen

"HOPPA" - rozhodně jsem nikdy nemyslel ani nechtěl, aby "JERRY48" mlčel, nebo aby se neozval !!! Pokud si myslí, že je něco špatně tak ať někomu pěkně "šlape na paty" a jde za tím dokud to bude třeba, ale řekl bych že je na počátku cesty a v této fázi to chtít řešit trestním oznámením či televizí Nova jednoznačně považuju za uspěchané, neadekvátní a myslím i kontraproduktivní. Pokud jsem se tedy tebe či "ghostmarka" svým předchozím příspěvkem dotknul tak to mě mrzí, ale jsem přesvědčen o tom, že "JERRY48" má řadu možností jak věc dotáhnout zdárně do konce i bez trestního oznámení i bez TV Nova ( to je pouze můj názor, jak se zachová "JERRY48" jednoznačně záleží jen a jen na něm a cílem mých příspěvků není ho k něčemu "nutit" nebo ho od něčeho odrazovat !!!! ). Já rozumím vašemu rozčilení, ale mince má vždy 2 strany, a tu druhou stranu nikdo z nás tady nevidí.
Samozřejmě "JERRYMU48" taky držím palce a očekávám, že se s námi podělí o dalším průběhu případu.

P:S: Všude, i u policie, jsou "jen" lidi a všude, i u policie, jsou blbci !

Nejlevnější povinné ručení

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 30, 2007 4:03 am 
Moderátor

koprda-vše OK,nedotknul jsi se 8-[ Jen jsme zde napsali svůj názor a Tvůj byl k věci,páč se v tom pohybuješ :-# Tím,co jsem zde napsal jsem nechtěl nikoho urazit,ale když k určité věci dostaneš "x" názorů,můžeš si z toho něco pobrat :roll:
Takže všichni dohromady,držme JERRYmu48 palce,ju :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 30, 2007 12:35 pm 
Vážený člen

"HOPPA" - :smt045

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 30, 2007 1:06 pm 
Aktivní člen

Všem: moc díky za podporu...!! určitě se ozvu, zatím je čas proti nám... :) :axe:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 6:38 pm 
Aktivní člen

:lol: :lol: Tak mám dneska vážně opravdu dobrou zprávu..... Vyšetřování skončilo a viníka, který nám auto poničil policie našla. Fakt tomu nemůžeme uvěřit, ale je to tak!!! Vůbec jsme nedoufali, že toto vyšetřování bude takhle rychle a zdárně dokončeno. Policie viníka nakonec odhalila a to opravdu za pomoci instalovaných kamer městské policie. Dnes přišlo vyrozumnění o ukončení vyšetřování s tím, že viník je znám a dopravní policie předává případ k dalšímu prošetřování do správního řízení pověřeného obci - Městskému úřadu KH. Nakonec nám vyšel vstříc i starosta města s tím, že manželce (jakožto majiteli auta) umožnil vidět část usvědčující fotodokumentace z kamerového systému. Rádi jsme se mýlili v úvahách o práci naší policie a pokud někdo z nich toto fórum náhodou četl, jsme velmi rádi, že zde dnes můžeme napsat opravdovou pochvalu k postupu vyšetřování, neboť jsme v toto vůbec nedoufali... V našem případě se jednalo o škodu né několika tisícovek, ALE o několik desítek tisíc korun. Tak se nedivte o tak velký zájem z naší strany najít viníka, aby tento případ byl zdárně vyšetřen.
Děkuji všem zúčastněným na tomto fóru za morální podporu a přejeme všem, aby nemuseli podobný problém řešit a ani prožívat....Mnoho šťastných kilometrů bez nehod přeje JERRY48 s manželkou.

Naposledy upravil JERRY48 dne stř led 09, 2008 8:45 pm, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 8:48 pm 
Vážený člen

"JERRY48" - myslím že ( nejenom ) slova díků bys měl, s ohledem na své předchozí příspěvky, směřovat jinam než do tohoto fóra ....

P.S. Hlavně abys tu škodu dostal zaplacenou, pak bude vše OK. :smt045

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 9:29 pm 
Aktivní člen

koprda: samozřejmě, že jsme už svůj dík směřovali osobně na patřičná místa tam, kam bylo nutno, tímto příspěvkem na fóru jsem chtěl pouze ještě seznámit i ostatní spřízněnce o výsledku vyšetřování, jak jsem slíbil výše. Přeci si nemůžeš myslet, že bychom museli čekat na radu komu máme poděkovat nejdříve. Tím se tě nechci v žádném případě nějak dotknout, ale z tvého příspěvku to vypadá, že nevím ani kam a komu mám poděkovat. Ale i tak díky za upozornění.... I když ze začátku svých příspěvků jsem si nebral servítky a šel na věc docela ostře, ale myslím si, že vzhledem k výši škody, kterou jsme měli zaplatit bez našeho zavinění, ze svého, snad pochopíš moje rozhořčení.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 9:42 pm 
Vážený člen

"JERRY48" - :smt045 :lol: :yawinkle:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2008 11:21 pm 
Moderátor

SUPER,hlavně že to takhle dopadlo a jestli jsem byl prudký,tak sry,ale já jsem prostě takový :oops: :oops: :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 12, 2008 2:22 pm 
Vážený člen

"JERRY48" - určitě nejenom mě by zajímalo, jak se situace vyvíjí ???

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2008 1:00 am 
Moderátor

Jasně,v jakém je to stádiu?Už jsem klidný :oops: 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2008 7:24 am 
Vážený člen

"HOPPA" :smt043 :smt044

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2008 11:04 pm 
Aktivní člen

Tak se zase ozývám, situace se vyvíjí následovně: přestože již uplynuly od té nehody 2 měsíce, ještě není vše dotaženo do úplného konce. Brzdí to ještě pojišťovna... První část peněz jsme již dostali, ale zdaleka to nepokrylo náklady na opravu ani v neautorizovaném servisu. Člověk si myslí, že když řádně platí povinné ručení, je absolutně krytý v případě škodní události. Není to pravda. Pojišťovna 30% z jimi vypočítané ceny opravy (ty jejich ceny v tabulkách jsou úplně mimo skutečnost...) odečte jako amortizaci a těchto 30% leží na bedrech toho, co nic nezavinil...My jsme měli štěstí v neštěstí s tím, že viníka nakonec našli pomocí již zmiňované kamery. Za tím viníkem jsme došli a domluvili se... Je to pán po mrtvici, ochrnutý na levou stranu těla (ruka i noha)...omluvil se nám... Říkal, že ujel, protože mu bylo zle a prý si myslel, že naboural do stromu. Jel k doktorce, kde údajně skolaboval... Bylo nám ho nakonec líto... Přislíbil, že rozdíl nedoplatku mezi pojišťovnou a úhradou za opravu v servisu nám uhradí, což již udělal. Částka, která nám ještě přijde z pojišťovny by měla v konečném součtu dopokrýt veškeré výdaje v obou servisech, protože couvací zařízení muselo jít na výměnu do autorizovaného servisu.
Také je s podivem, jak pojišťovna vyčísluje škodní události a ty "jejich" amortizace. Na plastové díly by se amortizace snad vztahovat neměla - nereznou. Couvací zařízení bylo 2 měsíce staré, tudíž tam by měla být částka uhrazena v plné výši i s prací dle doložené faktury...atd. Takže sečteno a podtrženo: máme opravené auto..... V případě, že pojišťovna zašle doplatek, který nám ještě dluží ve výši, kterou přislíbila, tak nás ta celá "sranda" nestála ani korunu ALE: z nenabouraného auta nám zůstalo auto po bouračce (i když dobře opravené). Tuto nevratnou škodu nám již nikdo neuhradí..... :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2008 7:27 am 
Vážený člen

"JERRY48"

1. - postup pojišťovny mě nepřekvapuje
2. - pocit z toho, že máš auto sice opravené, ale "po bouračce" plně chápu
3. - ať ti dopadne i zbytek ( úhrada doplatku )

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2008 9:52 am 
Moderátor

Nevím jak to je s odškodněním,ale když jsem měl bouračku na Slovensku tak všude jsem musel vyplnovat,že jsem neuplatnoval náhradu škody od vinníka,ale pouze ze zákonného pojištění.
Je docela možné když zjistí,že Tě pán odškodnil tak budou problémy.
Proto si raděj pořádně ověř jak je to s odškodněním v tomto případě.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další