Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je pát pro 14, 2018 9:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tipy k Meganu II?
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 5:35 pm 
Nový člen

Ahoj,
zůstal mi po tátovi Megane z roku 2004, 1.6 16V (najeto 72k km)a chtěl bych poprosit o pár tipů hlavně co se servisů týče případně nějaké zajímavosti na které jste přišli. Prodej jsem zavrhl protože předpokladám že v autobazaru bych za to už asi moc nedostal.

Jako první mě zajíma "skvělá" výměna světel... nedávno mi praskl levý blinkr (přední) po chvíli tápání jsem s tím tedy zajel do servisu, kde mi bylo řečeno že u tohoto typu je na výměnu předního blinkr potřeba vyndat světlo (!) a k vyndání světla je zas potřeba sundat přední nárazník.. celkově to tedy vyšlo na "lidových" 650.. což mi přijde trochu padlé na hlavu za výměnu žárovky v blinkru.
Auto je to super, jen bylo 7 let parkováno na ulici takže je to na něm znát :| (např. někdo z něho otrhal první dvě písmenka ze slova "MEgane" #-o (Prostě břevnov a praha 6 :( )

Chtěl bych poprosit o nějaké tipy na servisy v Praze, kde by mě nemuseli natáhnout a byl tam nějakej pohodovej přístup.. (protože autům moc nerozumím 8) ) a vím že tátovi na tom pravidelně (každou zimu) odcházela jedna svíčka (nebo co to bylo za hloupost? :/ .. na neutralu hazely otacky, trochu se to klepalo etc.)

----
Každopádně díky moc, každou radu ocením.. :?

Nejlevnější povinné ručení

Předmět příspěvku: Re: Tipy k Meganu II?
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 9:01 pm 
Vážený člen

davat to do bazaru je hloupost,nejlip to prodas sam prez inzerci a i na forum inzerce je :),no 650kč za vymenu žarovky v servisu je hodně ikdyž servis se k tomu musi nejak dostat a uz je to prace navic kor u meganu 2,to je auto vyrobene cele pro servise,vermi tu zarovku si neresil prvni :) jn ale zas kdyz bysis dal monterky tak bys to udelal taky a za penize bysis nebo rodine mohl neco koupit :D no a vzhledem k tomu že je to rencek tak bych to asi střelil minimalne za 60 000 dokud je cas a je to jeste trochu v cene, nechat si lze citroen a peugeot ten tak neztraci na ceně. ale jinak si zdedil pekne auticko. jn je to na tobe :)

Suzuki Ignis 1.3 i 16V

Nejlevnější povinné ručení