Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je sob říj 20, 2018 12:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2007 4:57 pm 
VIP člen

vrchnost prehovorila :)

oki

www.meganeklub.sk

Obrázek

Nejlevnější povinné ručení

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2007 9:14 pm 
Vážený člen

needyx píše:
gappa píše:
policajti tam (aspon u nas, nevím jak tam u vás ) nestoji pro nic za nic!
a od doby co tu stojí skoro obden je méně nehod a ,, smrťáků,, a to myslím vážně
já jezdím v rámci možností, a na co a kde si troufnu
a vůbec jezdi si jak chceš, hlavně aby si nikomu svou nerozvážností neublížil

mozem vediet kde si zobral ze jazdim niak hazardne? A policajti nikdy nejsu tam kde maju byt. Meraju 60ku na prehladnej ceste kde sa da bez problemov a riskovania da ist 80kov ale v ulickach mozes kludne letiet 120 aj tam kde je 40ka pretoze tam nejsu. Najblisie si u nas zacali zarabat tak ze idu z majakom a kto sa im neuhne pokutu. (je to protizakonne pretoze je to neopravene zneuzitie majaku) Ked uz ale mam platit pokuty nech ich platia vsetci a nie ze moj spoluziak moze jazdit ozraty pretoze ma tatinka policajta a mna budu buzerovat ze som na dvojprudovej ceste isiel o 15km/h ako je povolena. Zamysli sa a ked sa ti nepaci co pisem necitaj to a neodpovedaj blbosti!

ahoj,
tak zrovna dnes vytáhli radar tam kde to bodne, a to že je to u vás zkorumpované za to já nemohu, no jo ,,východ,, :!: :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2007 9:21 pm 
Moderátor

Tak pánové začněte konečně respektovat Admina :!: Začínáte porušovat pravidla fora :!: http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?t=1948

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2007 9:36 pm 
Vážený člen

Lada píše:
Tak pánové začněte respektovat Admina :!: Začínáte porušovat pravidla fora :!: http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?t=1948

já jenom nechápu , proč chce info o tom kde jsou radary, to mi hlava nebere :-k
a to mě rozčílilo, jezdím přece podle předpisů, nebo ne :?: , tak na co mi bude info kde jsou ty ,,podělané,, radary
jestli chce ,,závodit,, tak ať táhne někam ....
promiň, nechtěl jsem to tady tahat, ale jeden idiot se chtěl předvézt jak nemá rychlé auto a zabil dva lidi(kamarády), hajzl :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2007 9:45 pm 
Moderátor

Naposledy Vás žádám aby jste zde už nepokračovali v diskuzi.Tohle je admin sekce.Přesunte se do off topicu a tam můžete pokračovat ! Respektujte rozhodnutí admina v opačném případě se vystavujete případnému postihu. :wink:
Citace:
zde prosim nediskutujte o bezpecnosti jizdy a radarech - presunte se do offtopic sekce.

jinak napad to je sice zajimavy, ale nemyslim si, ze stoji za vytvoreni samotneho fora - staci vytvorit tema radary ve foru offtopic...

Vsem preji prijemny jarni vikend!! :)
Cenek (admin)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2007 10:16 pm 
Vážený člen

Lada píše:
Naposledy Vás žádám aby jste zde už nepokračovali v diskuzi.Tohle je admin sekce.Přesunte se do off topicu a tam můžete pokračovat ! Respektujte rozhodnutí admina v opačném případě se vystavujete případnému postihu. :wink:
Citace:
zde prosim nediskutujte o bezpecnosti jizdy a radarech - presunte se do offtopic sekce.

jinak napad to je sice zajimavy, ale nemyslim si, ze stoji za vytvoreni samotneho fora - staci vytvorit tema radary ve foru offtopic...

Vsem preji prijemny jarni vikend!! :)
Cenek (admin)

OK

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 14, 2007 11:49 am 
Admin/Boss

gappa píše:
ahoj,
tak zrovna dnes vytáhli radar tam kde to bodne, a to že je to u vás zkorumpované za to já nemohu, no jo ,,východ,, :!: :!:

opakuji co jsem jiz napsal:

toto forum je na pripominky, tedy puvodni dotaz byl OK ale to co z toho vzniklo uz neni v poradku... toto tema povazuji za uzavrene takze zamykam.

diky za pochopeni a prijemny den vsem :)

Cenek (Admin)

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Nejlevnější povinné ručení