Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je čtv dub 26, 2018 7:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Vaše nápady (postupně doplníme)
Rozšíření fóra o Megane II-IV 48%  48%  [ 28 ]
Měsíční Newsletter s novinkami z fóra 26%  26%  [ 15 ]
Nemá to cenu 9%  9%  [ 5 ]
Sekce interiér 10%  10%  [ 6 ]
Sekce Finance (pojištění, smlouvy, úvěry) 7%  7%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 58
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vylepšení diskusního fóra
PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 8:22 am 
Nový člen

Návštěvník píše:
jenik píše:
Díky všem za živou diskusi, všechny názory jsou přínos. Těm co o email nestáli se omlouvám a věřím, že je to menšina. Pokud si nepřejete být členy fóra, tak mě prosím kontaktujte přes sz, já vaše členství zruším.

Prosím držme se tématu. Toto fórum zůstane zaměřeno pouze na Megany, ale za mě byl zatím good point rozšířit a členit fórum podle generací. Uvidíme podle zájmu (viz. hlasování)

Tak já mohu jen souhlasit že naše auta pomalu vymýrají. Ja osobně megana vyměnil za scenika toho za grand scenika. Ale hlavní důvod proč asi ubyvá lidí je, že pokud mají problém tak najdou jak to vyřešit v tematech a problém už někdo vyřešil před x lety kloubouk dolu. Ti co vyřešily problém napsali sem s dalšíma dopilovali to jsou tvurci fóra. Já osobně at tady nebo v jiné časti fora využil několik problému díky vám všem. At forum žije dál pro mne super věc.

:wink: No, hlavně aby byl ten mýr

Nejlevnější povinné ručení

PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 9:26 am 
Aktivní člen

Osobne sem už nechodím, aj keď megana máme stále doma na občasné jazdenie. Tento rok bude mat megane 20 rokov.

Navrhoval by som rozšíriť, nie len o Megane II, ale aj Megane III, kedže je už nová štvrtá generácia.

PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 10:09 am 
Nový člen

Členové by měli odkaz sdílet všude, kde je to jen možné a rozšířit témata na všechny tipy, viz. já mam scenic RX4 (4x4) a obrovský problém s dostupnými díly.
Velké plus by také bylo sdílet tady fotodokumentaci udržbových prací, prací na opravách a výměnách atd.

PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 10:28 am 
Pro me osobne tohle forum tez nema vyznam. Megana sice mam, ale jiz mam ctvrtou verzi a jeste k tomu v GTcku, takze pokud se tu resi rozsireni o Megane II, tak je to celkem smutny.
Nebyl jsem tu uz hezkou radu let, a to tak ze sem dokouce zapomnel, ze nejaky megane forum existuje. Kdysi mi bylo prinosem a verim,ze jeste mnoho lidem prinosem je, ale leta bezi a kazde auto odchazi do vecnych lovist. Takze je celkem na snade resit rozsireni fora na druhou stranu pokud se jedna jen o Megane II, tak tohle forum to muue zabalit rovnou, kdyz uz jsme u IV generace.

PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 11:01 am 
Vážený člen

Vzhledem k tomu, že již MEGAN I "odešel", tak bych uvítal sekci o MEGANE III.

Renault Mégane Expression 1,6 16v 100k

Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život

PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 12:33 pm 
Admin/Boss

Hlasování rozšířeno o nové nápady, bohužel se tím stornovaly předchozí hlasy, ale tyto výsledky budou zohledněny (za včerejšek) a až se k tomu dostanu nahraju hlasy přes databázi zpět (17x rozšíření o Megane II-IV, 11x newsletter, 5x nemá to cenu).

Zatím to vypadá, že bychom v první fázi nasadili rozšíření o Megane II-IV. Ještě se budu muset zamyslet nad změnou struktury fóra související s touto úpravou

PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 12:42 pm 
Ahoj všem, já sem chodila dost často, ale je tu dost věcí které nefungují, myslím tím různé odkazy a obrázky. Nyní jsem se přidala do skupiny na fb a tam kdyby ještě udělali různé dokumenty a odkazy, tak je to super, protože když potřebuji poradit, tak je to prakticky okamžitě. Megane 2 1,6 16V 2003

PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 3:47 pm 
Vážený člen

Na tomhle fóru jsem zaregistrovanej už 12 let a nakouknu sem téměř každý den.Scénika sice už mám jen jako 2.auto, ale i když s ním moc nenajezdím, občas se nějaká rada vždycky hodí.Za ty roky mě fórum mockrát pomohlo a doufám, že i já jsem radou někomu byl užitečnej.Myslím si, že těch meganů jezdí pořád dost a čím starší tím víc se s..uo. A konečně nikde jsem si nevšiml, že tohle fórum je jen pro jedničkový megany.Proč by se tady nemohli řešit problémy třeba Meganu 4.generace. Že by žádnejma potížema netrpěly?

PříspěvekNapsal: pon led 29, 2018 7:36 am 
Bylo by opravdu fajn rozšířit řadu o 3+4 generaci. Rozloučil jsem se s Meganem 1 a 2 generace a jezdím ve 3.

PříspěvekNapsal: pon led 29, 2018 7:53 am 
Elitní člen

Přidal bych možnost Megane 2. Poslední dobou se tu mnozí dotazy na tohle auto.

PříspěvekNapsal: pon led 29, 2018 10:50 am 
Nový člen

Ahoj, take už sem nechodím,ale tenkrát celkem dost. Stále mám megana I,ale už ho dojíždím,ale uvažuji o megane II nebo III .Kdyby se tu rozšířila sekce na megane II, III,...bylo by to fajn.
Karel

PříspěvekNapsal: pon led 29, 2018 6:03 pm 
Admin/Boss

Co se týče newsletteru, tak většina reakcí byla pozitivních, nicméně dostal jsem několik negativních reakcí. Je potřeba respektovat právo každého člena odmítnout zasílání byť by byli třeba v menšině. Bohužel toto fórum podobnou funkci zatím neumí, ale třeba se mi to podaří ještě vymyslet. Podmínkou by ale muselo být, že každý člen by musel potvrdit souhlas se zasíláním a musí mít možnost se odhlásit z rozesílání i v průběhu času. Při takovém množství členů se to nedá dělat ručně.

PříspěvekNapsal: úte led 30, 2018 6:57 pm 
Admin/Boss

Díky za diskusi, pokračujeme v novém vlánku http://renault-megane.cz/viewtopic.php?f=7&t=16153

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2