Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je stř lis 22, 2017 5:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2007 11:51 am 

mattie: pokial nemusis nechod do "znackoveho" servisu akurat steba vitiahnu prachy a ani ta kvalita nestoji za to.

www.meganeklub.sk

Obrázek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2007 5:57 pm 

to Needyx:
Mas pravdu, ale Bayern Centrum nie je origos znackovy servis....ked som tam prisiel, tak som si pripadal ako u niekoho doma, ale ked na mna vybafol tie ceny, skoro som omdlel, ani nie tak z ceny (s tym musi ratat kazdy kto sa chce premavat na 10 rocnom aute), ale akym sposobom mi to povedal, kukol na mna tri razy prevratil ocami nad rocnikom auta a len tak z brucha a podla mna len tak vystrelil ceny...mno asi som mu bol nesympaticky..... :roll: :roll: :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2007 6:47 pm 

aha. No a skusil si niakeho sukromnika? Ja chodim len ku znamim a ty maju 3x nissie ceny a urobia vsetko dokladne a lepsie ako v renaulte, a nemusim sa bat ze ma okradnu ;)

www.meganeklub.sk

Obrázek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2007 9:29 am 

Zdravím.Jy som bol par krát,v servise Renault v Ziline.A mal som dost.Je to úchvatné,ako vedia pri pulte hned chybu,že je to normálne to tu majú pravidelne a stojí to tolko a tolko.Mal som problem so stahovanim okna,ale nakoniec sa to rozbehlo takže som mal šťastie.V servise mi povedali že to bude stáť 10700 bez práce.Jednanie skoro žiadnebud objednáme diel alebo nie je sa o čom baviť.Nechceš nemusíš,príde další čo na to má.Lepšie to už nebude.
A ešte mi poradil ,aby som si najlepšie podložil všetky stahovacie okná nejakým polenom,aby sa mi neotvarali vobec.Som povedal že by som si chcel u nich nejaké objednať s nápisom renault F1 team za 1000 jeden kus...
:P
Vy mate aké skusenosti,alebo vedeli by ste poradiť nejaký lepší servis v okolí ZA-nemusí byť vobec značkový.
RENAULT MEGANE SEDANE 1,6 16V,rv,12/2003 confort dynamique.stav tachometru 35 000km

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte dub 15, 2008 9:04 pm 

nazdo

servisy na SK

chodil som do renaultu v PN, menili mi tam rozvody + olej, bol som pri aute, jednanie v pohode, ziaden problem. ceny samozrejme renaultacke vysoke.
Servis PN som zatratil ale po skusenosti spred polroka. Objednany som bol 2 tyzdne dopredu, zobral dovolenku a siel do servisu na dohodnutu prehliadku. Tam ma vsak odpisali s tym ze im ochorel mechanik a dalsi je na skoleni. Prijmaci technik bol taky mudry ze ho ani nenapadlo zavolat mi aby som zbytocne nechodil, aj ked cislo a aj to ze som z TT vedel.
Tak som sa na nich vykasla a bol v TT. Zdali sa ok. Kedze mi tiekol olej okolo vane, dohodol som sa na objednani tesnenia a vymene+ olej.
Auto som odviezol do servisu., predbeznu cenu urcili na 6000 a robotu na 4 hodiny. Vykracujem si zo servisu a zvoni mi telefon, ze zla sprava.. mal som pravdu, je to tesnenie okolo olejovej vane a preto to nestihnu v ten den. POCHOPI TOTO NIEKTO? Zakaznik im povie aka je tam chyba a nakoniec ked zistia ze je to tak tak je to zla sprava. Vymenili, na dalsi den som si pre to bol, cena oproti predpokladanym 6000 narastla na 8800.
To by este slo. Ale po odazdeni 3000 km som zistil ze ten olejh nejako rychlo ubuda... bol som znova v servise na jarnej akciovej prehliadke a zistili ze ten olej tece... okolo toho tesnenia olejovej vane. Tak som im oznami ze to bolo menene u nich pred 4 mesiacmi. Po tomto zisteni ma tam nechali asi hodinu cakat, skumali to a nakonec zahlasili ze to mozwe tiect odinakial a len sa to tvari ze je to to tesnenie. Nenechal som sa odbit a dohodli sme sa ze na to pozru este. tak som sa odviezol domov, vystupil a skoro ma slahlo. stlpik pri vodicovi preliaceny, odrany lak a pod tou preliaceninou este zopar odranych miest. Volam do servisu ze mi poskodili stlpik, bol som sa im ukazat ale nakoniec som este ja idiot, lebo oni keby take nieco spravili tak by sa urcite priznali. A ja im to nedokazem aj ked to vypada ako keby si mechanici podavali nejaky predmet hadzanim, nechytil to prijemca a namiesto neho to chytilo moje auto.
Takze skusenosti so servismi mam uplne mizerne, dufam ze uz budu len lepsie. Uvidim ako poriesia zarucnu opravu. snad sa potom moj pohlad zmeni v lepsi.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 16, 2008 9:37 am 

2 wilder01:
a prave pre to zatial sa do nicoho nepustam a modlim sa aby nic neruplo, pretoze naozaj nemam chut dat take peniaze za nieco, co nebude podla mojich predstav. Teraz mam v merku jeden garazovy servis, v byvalych priestoroch predajne MATADOR. Taky chalani tam maju rychloservis a rozpraval som sa ohladom Scenica a bol ochotny sa pustit do tesnenia a tak isto za normalne ceny. Takze uvidim, ked budem mat po tom, dam vediet.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 16, 2008 9:45 am 

Když jdu do Renault servisu, tak se tam jdu maximálně na něco jen zeptat.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2008 11:50 am 

Môj názor je taký že na 90% kažzdý servisák reaguje inak keď vás niekdo odporučí a inak keď dojde človek len tak na blind. 8)
Ďalšia vec je že niektorý mechanici radšej povedia vyššiu cenu aby potom nemuseli prihadzovať keď sa pridá skrytá závada. :shock:
Otázne je či sú ochotný aj spúšťať z ceny keď sa robia len niektoré úkony, napr. že sa nezťahuje hlava... 8)
Všetko je dosť individuálne. :roll:
Osobne by som si nechal odporučiť mechanika niekým známym a takisto by som mechanikovi povedal že ma odporučil ten a ten... :wink:
Hneď sa bude inak správať a väčšinou nechce prísť o dobré referencie.
A keď mu povieš že ho vieš odporučiť mnohým známim tak každý rozumný človek si zráta 2 a 2 a bude sa snažiť. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2008 4:33 am 

Takze budem sa radit podla veci co napisal Motuzik:

Potreboval som urobit kontrolu stavu klimatizacie na mojom traktore :wink: .
Mozem vrelo doporucit na Racianskej v BA za zeleznicnym mostom, hned na pravo je f. OIL PARTNERS.
Chlapci nie su arogantny, maju novu masinu na kontrolu a naplnenie klimy, nerobili sa majstrami sveta, bez problemov skontrolovali a ked zistili, ze napln je na minime, tak ma o tom informovali a urobili doplnenie, spetnu kontrolu.
Uz dlho som sa v servise necitil tak dobre.
Okrem toho robia kompletky vymeny filtrov a olejov(motor/prevodovka).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2008 9:59 am 

(SK)mattie: bol som tam kupit iba olej, cena mo sokla, mohol som to kupit aj na benzinke akurat mi dali zadara taku obtiahnutu foliu...

ako su prijemny, len sa mi zda troska drahy :( ale s klimou pojdem na kontrolu tam... skoda ze si nehodil nejake ceny co si platil

+ Bike Full: CTM Rocker Xpert (2015)
+ Bike Hard: CTM Caliber 2.0 (2013) - ex

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2008 3:23 pm 

S predoslym autom som chodil na vymenu oleja len do Oil partnera na Raciansku. Bolo to vzdy bez objednavania a nikdy som tam necakal. Mozem potvrdit, ze vzdy boli ku mne mili a ochotni. Kym chlapi menili olej, slecinka ma ponukla kavou a povysavala auto. A vsimol som si este jednu vec. Maju tam velmi cisto. Ked som tam bol cez zimu a vonku bol sneh, po kazdom aute ihned vytierali podlahu. www.oilpartner.sk

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon čer 09, 2008 3:35 pm 

Tak za OIL PARTNER dám ruku do ohňa osobne sa poznám z majiteĺom a ten človek je ťažký profík. Myslím že by si mali z neho brať príklad všetky aj značkové servisy. 8)
+/- klímu ti poriešim tak ako DJ-ovi. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 12, 2008 8:47 pm 

Tak ja sa pridávam k tým, čo majú so servisami na Slovensku naozaj zlé skúsenosti. Stáli ma kopec vyhodených peňazí a auto dlho nebolo v poriadku. Až som raz išla v Holíči okolo malého servisu, zastavila sa tam.. A bola som veĺmi milo prekvapená. Príjemný personál, objednajú behom pár dní, ak je to akútne, tak dokážu vziať aj hneď. Automechanik robí opravy precízne, ale zase zbytočne nepreťahuje čas (ako v servisi predtým). V Holíči opravujú osobné autá, v Skalici nákladné. Oba servisy sme vyskúšali. Tým, čo sú z okolia, môžem iba odporučiť:
http://www.skand.sk/autoservis-autosklo ... kalica.php

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 18, 2008 8:57 pm 

Mno chlapci, priatelia, kamarati, postazovali sme si na odbornikov z Renaultu a terazky podme zasa z opacnej strany:
"Kazdy nech napise niekoho, trebars aj seba sameho, ak ma dobre skusenosti s nejakym servisom." Ved predsa, ak sa niekto pochvali a nahodou to nie je pravda, tak sa to aj tak tu velmi rychlo roznesie a naopak, kvalitny "garazmajster" potrebuje aj reklamu.
P.S.
Samozrejme ze nepiste, ze ste profik na dolievanie vody do ostrekovacov.. hehe to dokaze aj moja svokra! :idea:

Předmět příspěvku: Servis Trnava
PříspěvekNapsal: pát led 02, 2009 6:55 pm 

Vsetko dobre do noveho roku priatelia. Tak som nasiel v Trnave jedneho automechanika, ktory ma vlastny autoservis a robi opravy vsetkeho druhu a dokonca, co som bol prekvapeny, ma moznost, pri oprave vecsieho rozsahu prehnat to cez splatkovy predaj CETELEM. Mno budem jeho prvym zakaznikom v tomto roku a po oprave Vam dam vediet... Caf

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další