Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je pát lis 24, 2017 6:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 16, 2007 8:58 pm 

O nich jsem taky už slyšel. Jsou to mechanici kteří původně dělali pro Kubíčka. Údajně jsou dobří...

http://www.cd-eshop.cz/

Naposledy upravil HonzaD dne čtv pro 06, 2007 11:38 am, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2007 6:38 pm 

Zdravím tak dnes jsem byl v servisu Dostálík na diagnostice motoru a jsem velmi spokojen perfektní přístup a jednání. Veřte nebo ne bylo to zadara :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2007 2:30 pm 

Kluci musím něco k tomu RENU autoservisu v Olomouci . Koncem října mi auto začalo jen chvílema cukat (telpý,studený-jedno)(Scénic 1.6benzin rv 97. Jel jsem k nim na diagnostiku (200,-peněz) a nic nezjistili . Za čtrnáct dní to nastartuju a jelo to tak na dva válce. Odtáhl k nim -napřed VN cívky , pak zase , že ne a po čtrnácti dnech , že je to hotový !!!!!! Přistavili , projeli jsme , dal jsem zhruba pět litrů a s manželkou odjeli-cívky neměnili. Ujeli asi 2km a cukání znova.
Ihned zpátky a chlapci bádali další čtyři dny znova. Potom prý asi řídící jednotka (cca 20.000,- bez daně). Odtáhl jsem to od nich a zatáhl do Prostějova kde mi chlapík vyměnil tu jednotku za 4.000,- do druhýho dne. Auto šlape jak hodinky. Ale PERLA na závěr . Po posledním bádání mi chlapci v RENO nechaly povolený všechny svíčky , zjistil jsem to až jsem s tím přijel z Prostějova dom . Houpavý otáčky na volnoběh . Připadá Vám to jako dobrej servis ????? :!: :!: :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2007 5:10 pm 

:lol: Je to divný asi neměli den :oops: ale na druhou stranu vyjímka prý potvrzuje pravidlo :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2007 5:22 pm 

No den člověk pochopí ale jim se nedařilo skoro tři tejdny . :D :D :DJediná výměna byla nakonec vysokonapěťový kabely , který ale fungovaly a byly měřený v létě .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 20, 2009 4:57 am 

Moje zkušenosti se servisy Renault v Olomouci:

Pozice č. 1. Dostalik - Ochotný, poctivý -doporučuji
Pozice č. 2. Kubíček - ceny vyšší, ale solidní
Pozice č. 3. Reno - těm se obloukem vyhněte

Tak doplnění - u Rena mi nacenili opravu o 40 000 víc než za kolik mi ji provedli u Kubíčka - to s kompletní výměnou starých za nové díly - bouračka. A pak že je značkový servis drahý. Kdo nevěří, zašlu kopie faktur.

Předmět příspěvku: Re: Výborný servis v Olomouci
PříspěvekNapsal: pát črc 02, 2010 4:06 pm 

My dáváme našeho Megánka k soukromníkovi do Grygova, rychlá prace, většinou do druhého dne jsme měli auto doma, velmy ochotný , ale cenově vám nepovím jak to je, nemám zkušenost s jiným servisem a cenama.

PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 9:02 am 

Už pár let v Olomouci nebydlím a možná tak před dvěma lety jsem jel kolem RENO servisu. Samozřejmě už tam není. Neviditelná ruka trhu ty packaly smetla. To je dobře , aspoň nic doufám nepokazí. Jo a ten můj scénik furt jezdí a bez cukání. :D :D :D

PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 7:43 am 

Mam takovy dojem ze jestli je mysleno RENO servis vedle Volva,za Oplem tak ten tam porad je...jel jsem tama asi pred tydnem a staly tam normalne auta...Kazdopadne co k servisum v Olomouci tak jsem byl jednou v Holici u jednoho soukromnika a pak na novosadske...po techto zkusenostech si krom par veci delam vsechno sam...

PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 10:15 pm 

Je to tak,jsou přesně tam.. Mám to stejně jak ty,krom složitejch věcí uplně vše sám,chladič,tlumiče,stabilizatory,čepy,brzdy prostě cokoliv a člověk si to udělá sám a ví. U mě krom rozvodů.

PříspěvekNapsal: pon dub 22, 2013 5:56 am 

na rozvody mam kamose :D ale zbytek opravim zase na oplatku ja,mene zkusenym a znalym :)

PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 7:41 pm 

holt zlatý český ručičky :) cokoliv jde udělají si sami,třeba muj přpad, bylo mi razeno jed tam tam ti to udelaji za pusu. ok jel jsem tam a říkam :Dobry den kolik by stala výměna brzdového obložení na megana I ? s tím že bych vám dal nové brzdové čelisti. borci v kombineze stylu autokelly se zatlemili a povídají 1500kč no a to jeste se neví zdali tam nebudou trubičky v haji brzdovka,bubny jak budou vypadat a prasátka a najednou z nich vypadlo že tak těch 2500-3500kc at pocitam. znovu se zatlemili a v tu jsem měl jasno poděkoval jsem a už jsem se tam nikdy neukázal. jen jsem dojel domů kouknul na systém brzd a navlíknul kombinezu bo bylo -12 stupnu a venku pred domem na silnici jsem zacal s výměnou,kola ven bubny ven,odjistit pakny sundat pakny jedno oblozeni na jedny strane bylo odlouply to mi vysvetlilo ten rachot pri brzdeni :) zkontroloval jsem prasátka ty byli zatuhlý pořádně takže rozhebat rozhejbano pri pristi vymene bych je ale taky uz vymenil, opucoval sem odmastil nasadil nové brzdy ,odvzdusnil jsem,nasadil jsem .zametl jsem zkusil jsem. a whola láá nic neteče brzdy staly asi 600 celá sada,200 jsem dal otcovi ze mi pomohl. za 200 nakoupil cigarety a 2000 jsem usetril. 3 hodiny prace i s cigarkem a kafíčkem :) to je pak na každým jestli dá servisum nebo neda. :wink:

Suzuki Ignis 1.3 i 16V

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2