Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je pát lis 24, 2017 6:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kam v Brně
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 11:52 pm 

Zdravím. Chtěl bych otevřít toto téma. Čeká mě technická a potřeboval bych pár oprav na autě a takovou menší generálku . Doporučte nějaký neoficiální servis, případně jestli je tu někdo kdo dělá do aut, byl bych rád. Už jsem vyzkoušel několik servisů a vždycky mě docela oškubali.

PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 10:14 pm 

Zkus pana Diviše na Bratislavské. Měl jsem auto po lehké bouračce přičemž, většina poškozených částí se týkala podvozku, jmenovitě poloosa, nápravnice, tyčka řízení atd. výsledná cena 8000,-. Pravda, vyměněné věci jsou z vrakoviště, ale auto funguje a to je hlavní. Nechal jsem mu tam klíče a nedostal jsem jedinej papír takže ideální chlápek k okradení. Jediná věc která mi vadila byla tel. komunikace, s tím je trochu na štíru. Ale jinak mohu vřele doporučit.

PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 8:29 pm 

Autoservis Diviš je přesněji na ulici Stará 854/9
Jinak já tam nechal v listopadu dělat celkovou prohlídku Megana (r.v.1999) - tzn. výměna filtrů, oleje atd. ...nakonec došlo i na výměnu brzdového obložení jak vpředu, tak vzadu (vzadu se musely měnit i válečky). Jednání vpohodě, vše velmi rychle vyřízeno a cena pro mě přijatelná (6900,-)...takže též můžu tento servis též doporučit.

PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2011 8:07 pm 

Tak dnes sem navštívil pana Diviše,domluvit si opravu. Sice sem chvily čekal než dorazí z terénu, ale čekání se vyplatilo. Super jednání, ochota a za rozumná cena a tak to má být :wink:

PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 7:06 pm 

Tak můžu potvrdit co tu psalo víc lidí předemnou. Servis u pana Diviše je výbornej, poradí i to co by nemusel, rychlej a ta cena. Bylo mi autí i pochváleno že je v super stavu. To co sem dal za matroš a hoknu bych v autorizáku dal jen za hoknu, možná víc. Musím se ale zastat i jednoho servisáka Renaultu v Líšni kterej kolikrát poradil co jak mám opravit nebo jak ušetřit a nenechat tam balík, a když sem šel do autorizáku tak dycky za ním. :)

PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 7:57 pm 

Nejde jinak než opět pochválit servis pana Diviše. Sice telefonní kontakt občas vázne,ale pochopím že toho má hodně a nestíhá. Potřeboval sem na meganu udělat rozvody. Opět skvělá domluva, perfektní jednání a rychlej servis. Rozvody s vodní pumpou, klíňáky, brzdová kapalina a novej termostat i s prací za 5647,- kč je hodně rozumná částka. V autorizáku Renault mi řekly že na auta starší 4 let maji slevu 20%, takže by rozvody + práce vyšly na 6990,- . Na brzdovku a termostat sem se rači ani neptal, to už bych se asi blížil k 10 tis. kč. Autorizák doporučuju pokud má někdo zbytečný peníze, sou tam sice ochotní ale bohužel drazí a cena dnes asi přesvědčí hodně lidí. Navíc material (rozvody) sou od výrobce SNR kterej dodává díly renaultu a nissanu. Termostat je od valeo.
Kdo chce levnej a spolehlivej servis ze solidním jednáním tak můžu jen doporučit. =D> =D>

PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 5:54 pm 

Ahoj. Nemáte někdo tip kde v Brně opravují lak na autě? Nemám žádného vyšpíglováného krasavce, ale po zimě jsem našel pár začínajících míst se rzí, hlavně lemy zadních dvěří. Chtěl bych to podchytit včas. Tak si rád nechám poradit, kam zajet. Popř. nemáte někdo představu, na kolik to alespoň orientačně vyjde? Díky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2