Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je pát zář 22, 2017 12:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Å ikula v Holicích.
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2006 4:10 pm 
Moderátor

bogas píše:
Mám Megánka 1,6e (1997) asi 1 měsíc. Nechal jsem si u Romana Bukovského v Holicích vyměnit rozvoďák, kladku, klíňák k alternátoru a termostat. Zároveň zkontroloval filtry, brzdy, prohlédl spodek, čepy atd.. Taky mě ukázal jak odjet autem, když nejde imobilizér. Cena 3.100,- Kč včetně materiálu a práce . To jde ne? Bogas. :P
1 =D>

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2006 5:41 pm 
Jeden servis bych vam mile rad NEdoporucil a to uz z vice jak jednoho duvodu. Na zacatku prazdnin jsme kupovali noveho Megana II, a to v Prostejove. Za zacatku pred sepsanim smlouvy byli lidi tam docela ochotni, tak jsme si nadiktovali podminky, jejichz soucasti bylo i havarijni pojisteni s 5.000 / 5% spoluucasti a pripojisteni predniho skla. Rikali, ze auto bude za cca 2 mesice. Tak jsme cekali. Mel jsem v planu jet na konci prazdnin timto autem do chorvatska, takze jsem byl netrpelivy, jestli ho do te doby stihnou dodat. volali jsme tam asi po 2 mesicich, to se jeste nikdo neozyval a ejhle, auto uz tam bylo. :?: Proc nedali vedet, vedeli, ze na nej specham. auto bylo, ale technicak nebyl, tak jsme odjeli na zelene znacce domu. Predani probehlo s velikou neochotou a od te chvile se s nimi jednalo hrozne spatne. chybelo malo do chorvatska, tak jsem se docela casto ptal, jestli uz technicak je. den pred odjezdem nic, tak jsem tam naposledy zavolal, mimochodem auto uz stalo 2 tydny doma, a chlap mi rekl, ze se podiva do posty a za 0,5h se ozve. ubehly 4 hodiny a nic, tak jsem volal znova a on mi rikal, ze nemel cas(obetovat minutu a nahlednout do posty) a ze se ted diva a jeste tam neni. No proste sklamane jsem odjel do ch. jinym autem.mezitim se zjistilo diky lizingovce, ze technicak u nich lezel od doby, kdy tam prislo auto, jenze hovada nemeli proste ani trochu zajmu se starat. To bylo 1. sklamani a rikal jsem si, ze i kdyby se mi v prostejove pokazilo auto, tak ho radsi odtlacim nekam jinam.
Nedavno jsem trochu blaznil a nezvladl jsem na snehu vyrovnat jednu zatacku,tak jsem si trochu znizil naraznik atd. dojizdel jsem domu a rikal jsem si, ze jsem sice vul, ale co uz, jeste ze mam 5000 spoluucast. Jenze bota, chlapi z prostejova me taaakhle precurali...zadnych 5, ale 10tis. a pak jsem jeste zjistlil, ze zadne pripojisteni celniho skla tam neni. jak si tohle mohli dovolit!? :!: :shock: Neveril jsem svym ocim! A zkuste to zmenit na lizingove smlouve. No proste zklamani za zklamanim proto vrele NEdoporucuji a sam se vyhybam autosalonu PROVEX-CAR v Prostejove :x

Předmět příspěvku: Re: Å ikula v Holicích - kontakt
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2006 10:36 am 

bogas píše:
Mám Megánka 1,6e (1997) asi 1 měsíc. Nechal jsem si u Romana Bukovského v Holicích vyměnit rozvoďák, kladku, klíňák k alternátoru a termostat. Zároveň zkontroloval filtry, brzdy, prohlédl spodek, čepy atd.. Taky mě ukázal jak odjet autem, když nejde imobilizér. Cena 3.100,- Kč včetně materiálu a práce . To jde ne? Bogas. :P

Bydlím u Pardubic, mohl bys mi dát na dotyčného šikulu kontakt? Předem moc díky. MarekB (mbernard@ipplc.cz)

Předmět příspěvku: AUTO dispo Praha
PříspěvekNapsal: stř bře 01, 2006 10:09 pm 
Značkový servis AUTO dispo v Praze, Vrbova ulice. Jednání bylo v pohodě, čekání 10 minut, cenu dodrželi. Navíc udělali výměnu žárovky a kabeláže osvětlení SPZ (o tom jsem sice předem nic nevěděl, ale nezbývá než věřit, že :o). Na konci mi dali protokol o vizuální kontrole vozu (24 položek) s doporučenými opravami (důvod, proč zase brzy přijet :o).

Pro vaši informaci (materiál a práce, s DPH):

Výměna oleje + filtr 2790,-
Pylový filtr 790,-
Benzínový filtr 870,-
Vzduchový filtr 650,-
Rozvody, řemeny + kladky + další mat. 8680,-
Zkouška na silnici 317,-

Umytí vozu zdarma.

Jedna věc mě trochu překvapila - zákazník podepisuje, že nechce vrátit vyměněné součástky, že souhlasí s předáním osobních údajů na RENAULT ČR a smluvní partnery za účelem rozvoje služeb .... a anket ...

Ale kupodivu nakonec jsem ty součástky našel v autě uložené v originálních krabicích od nových součástek.

Takže celkový dojem => spokojenost.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 08, 2006 8:09 pm 

Mohl by s mi taky poslat císlo na toho šikulu z Holic?Casto jezdim do Pardubic a tak bych tam mohl pripadne taky neco nechat udelat....potrebuju seridit predvstřik a tak...A kdyz jsem celt tu cenu co jsi dal za vymenu remenu a kladek... :shock: Moc díky

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 18, 2006 10:38 am 
:wink: Frýdek - Místek, výpadovka na Příbor. Tam jsou fakt ochotní.
:( Havířov - Děs. Objednávka minim. 1-2 měsíce.
Jinak do autoriz. jezdím na diagnostiku a práci si nechám udělat většinou u svého vlasního mechanika.
:P

Předmět příspěvku: Pardubice
PříspěvekNapsal: úte bře 21, 2006 12:37 pm 

Ten servis v Holicích by mě taky zajímal. Já jsem to měl v Sezemicích u Málka. Kámoš tam jezdí s Lagunou a říkal že je dobrej. Jinak v Dražkovicích v Nissanu/Renaultu jsou fakt ochotný. Koupil jsem Scenika 99 a domluvil se tam na diagnostiku. Připojili to na počítač, prošli spodek, koukli na motor a prý naprosto v pohodě (dovezl mi to známý z něměcka). Když jsem se ptal co jsem dlužnej, tak nic nechtěli.

Předmět příspěvku: Brandýs nad Labem
PříspěvekNapsal: ned dub 02, 2006 2:06 pm 

Zdravím, moje zkušenost s Pražskými servisy není moc velká i když v Praze bydlím. Ceny jsou o trochu větší ale přesto jsem navštívil jednou servis A.M.O.S. - Otava na geometrii cena 1198kč vtom i jednoduchá testovací jízda po silnici 50km za 300kč, objednání týden dopředu. Celková spokojenost až na tu cenu. Podruhé jsem měl problém s airbagy po dodání kontrolky trvale svítila (moje chyba při koupi v bazaru - protože byla vedle takže vůbec nesvítila ). Takže jsem se smiřoval s tím že budu bez airbagů. Přesto jsem chtěl vědět co tam je v háji tak jsem chtěl na diagnostiku. V AMOS - Otava mi řekli cenu za diagnostiku 1500kč - asi 2 hodiny práce. Pak jsem volal do Brandýse nad Labem - AUTO KOUT Centrum, objednán jsem byl na druhý den, cena by neměla přesáhnout 1000kč s délkou trvání cca 1h. Po příjezdu do servisu si auto ochotně přebral technik s tím, že se na to podívá ať chvíli počkám. Za 5minut přišel jiný mechanik, že je to neodblokovaná nová jednotka airbagů. Ať ještě chvíli vydržím. Za dalších 15 minut přišel, že je to hotové a ža mi tam nesvítili 4 kontrolky, které vyměnili a že airbagy jsou funkční. Čekal jsem na cenu. Mile jsem byl překvapen když mi předali protokol s cenou 222,50kč za půl hodinovou práci, výměnu kontrolek tam vůbec neúčtovali. :shock: :wink: Navíc všechny věci co jsem měl odložené na palubovce byli zpátky kde jsem je nechal. :arrow: :wink: Čili pokud je někdo z Prahy a okolí vřele doporučuji servis Renault AUTO KOUT CENTRUM v Brandýse nad Labem, Pražská 1820. tel. 326905040. Ceny oproti Praze jsou o cca 300kč na hodinu nižší a to i v Renault servis minute bez objednání. :!: :!: :!:

Předmět příspěvku: Jaký servis
PříspěvekNapsal: pon dub 03, 2006 1:11 pm 

Nevíte někdo o nějakém dobrém servisu na Mégana v Táboře a blizkém okolí. Rád bych uvítal radu s osobní zkušeností. Dík

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv dub 06, 2006 9:24 pm 

Ja jezdim jen do authorizovanyho servisu. Nikdy jsem tam nemel zadnej problem, vzdycky mi vychazi maximalne vstric a nic neni nikdy problem. Ani ceny nejsou jedny z nejhorsich si myslim za to jak se tam o MEGANka staraj to myslim stoji. Vzdycky ochotne poradi a snazi se najit co nejlepsi variantu opravy (cena) :D

V Brne jedine:
RENAULT AUTO POKORNY,
Okruzni 25, 638 00 Brno Lesna
Tel.: +420 545 169 010-21
Fax: +420 545 222 746-47
e-mail: info@renaultbrno.cz

MUZU VRELE DOPORUCIT VSEM KTERYM SE STANE JAKAKOLIV NEHODA V OKOLI BRNA :smt023

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 28, 2006 10:31 am 

Zdar chlapi. Mám velkej dotaz. Neznáte někdo dobrej servis (autorizovanej, nebo neautorizovanej), kam byl mohl svýho Megana s klidným srdcem svěřit? Jsem z Jablonce nad Nisou a máme tu jen Auto KOUTEK v Liberci, na kterej mám střídávý reference. Proto bych rád Vaší radu. Díky moc.

PříspěvekNapsal: úte kvě 09, 2006 8:37 pm 

bogas píše:

Nazdar, pockej jak odjed autem kdyz nejde imobilizer ??? Tohle by mne taky hodne zajimalo ... :roll: dik

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte kvě 09, 2006 8:50 pm 

Ted jezdim do servisu Zabřeh u hlučina!! autotop sněhota !! Jsou ochotni a dobři mužu jen doporučit!!!!!!!

PříspěvekNapsal: stř kvě 10, 2006 8:47 am 

Mikmek píše:
bogas píše:

Nazdar, pockej jak odjed autem kdyz nejde imobilizer ??? Tohle by mne taky hodne zajimalo ... :roll: dik

že by mastnou tyčí = MHD?? :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon kvě 29, 2006 4:13 pm 
Podle mych zkusenosti uprednostnuji neautorizovane servisy, tam se vetsinou k lidem chovaj slusne, protoze jim jde o prestiz a delaj za ani ne polovinu penez, ktery zaplatis v autorizovanym servisu. Zamestnanci autorizovanych servisu jsou proste jenom zamestnanci, ktery dostanou vyplatu tak jako tak a podle toho to taky vypada. Navic jsou to vetsinou nezkuseny mladasove. Ja jsem za "opravu" auta v autorizovanem servisu zaplatil skoro 11.000 Kc a zavadu dodneska nenasli. Reklamoval jsem to celkem 3x, vzdycky delali, ze je to hrozne zajima, slibili, ze udelal vsechno pro to, aby "ted uz" zavadu skutecne odstranili a vysledek byl takovej, ze samozrejmne nevedeli, tapali, udelali "neco" (na 5 let starym aute si vzdycky neco najdou, ikdyz to neni potreba), nechali si za to zaplatit, ikdyz ustni dohodou slibili, ze v ramci reklamace to platit nebudu) a pri vyzvedniti auta se chovali arogantne, jak kdyz jim patri celej svet. Samozrejmne odvolani nemas a to ani na vedeni Renault CR, tam te odkazou zase zpatky, ze si to mas vyridit primo s tim servisem, kde to delali, ze se ale urcite mylim a ze autorizovany servis postupoval urcite v poradku, ze jejich pracovnici jsou proskoleni profesionalove, kterym oni duverujou - to jsem se fakt nasmal, kdyz jsem to tam videl. Nakonec mi zavadu za petikilo odstranil jeden amaterskej garazista, takze fakt profici kazdym coulem. Nejsem jedinej, kdo ma podobny zkusenosti s autorizovanyma servisama, at se jedna o jakoukoli znacku, samozrejme, ze se najdou i opaky,kterym se timto omlouvam, ale spis ne. Jinak jestli te zajima o jakym "autorizovanym servisu" celou dobu mluvim, tak se jedna o servis Renault v Kutne Hore, tam fakt nikdo nejezdete, jsou absolutne neschopny.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další