Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je stř lis 22, 2017 5:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jaky servis
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2005 11:43 am 

Jake servisy použivate autorizovane nebo neautorizovane??? A s jakyma problemama nejčasteji jezdite a jak jste spokojeni. Napište i jak se servis jmenuje at každy vidi a když pojedou na nejakou cestu a neco se po*ere tak kde by mohli zajit!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2005 9:17 am 

Takže já moc do autorizovanej nejezdim protože tolik pěněz nemam.....ale třeba na cenu dílů se ptám, jako nejochotnejší se mi jeví AUTOAVANT - Praha 8, Ďáblice a nejnepříjemnější ženská byla v AUTO FREIBERG - Praha 6 - to jsem dlouho nezažil!!!! A jinak jeden autorizovanej servis je v Rokycanech tam se zanedlouho chystám dělaj i jiný auta.....a sou fakt dobrý a jelikož nejsou přimo pod renaultem tak i ceny jsou lepší....

Předmět příspěvku: servis
PříspěvekNapsal: čtv čer 23, 2005 7:52 am 
Auto Freiberg bych také nikomu nedoporučoval. Ze začátku jsem se snažil chodit do autorizovaného servisu a bohužel jsem narazil na FREIBERGa... Jsou drazi a navíc nekompetentní. Jinou zkušenost mám s novým servisem na Zličíně. Vše podle hesla náš zákazník náš pán. (kupodivu jako oblastní zástupci Renaulta mi nedoporučili navštěvovat výše zmíněný servis - prý jdenají o jeho licenci.) Takže moje volba pro další opravy je Zličín.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2005 10:17 am 
jak jsem jmenuje ten servis na Zličině popřipadně nějaky kontakt diky nejsem z Prahy jenom tady pracuji tak bych sem dopravil svého miláčku ptřebuje nove plexisklo na palubku mám to poškrábane nevim kde by se dalo sehnat diky :))

Předmět příspěvku: Servis zličín
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2005 11:22 am 
Adresa
RENAULT PRAHA ZLIČÍN, s.r.o.
Obchodní zona Zličín Helsinská 2/166
155 00 Praha 5 - Třebonice
tel: 225340400

A ještě bych přidal kontakt na náhradní díly z vraků. osvědčil se mi obchudek v Kladně hned u cedule Kladno. vjezd přez pumpu po levé straně. Maj spoustu věcí a rozumne ceny... (dnes jsem koupil dvířka u spolujezdce za 400, místo 2500 u Renaultu...) Tel: 608632073

Předmět příspěvku: FranceCar Pardubice-Dražkovice
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2005 4:44 pm 
Moderátor

Dnes sem po dlouhý době znovu navštívil FranceCar Pardubice-Dražkovice.Potřeboval sem seřídit světla.Po seřízení mně překvapili. Nechtěli po mně vůbec nic !!! Tak sem jim poděkoval a jel sem domů.Doma sem vzal manželčinu Feldu a zajel sem do Å kodovky a chtěl sem to same(seřídit světla).Během 5 min.sem byl hotov,ale tam sem platil 75 kč.O peníze mně nešlo,ale v Renaultu se mně to stalo už 2x že po mně za práci nic nechtěli,ale v Å kodovce se mně to ještě nikdy nestalo. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2005 12:57 pm 

K tomu Renaultu na Zličíně mam toto:
potřeboval jsem vyměnit termostat u megana tak sem zavítal na Zličín, kde mají obří ceduli "Renault Minute servis bez objednání" s tím jestli by ho nevyměnili....asi po 10minutách si mě všimnul jeden týpek cože to potřebuju, když sem mu to řekl protáhnul xicht že to prej nedělají a že jedině objednat se u normálního servisu...když sem se ho snažil ukecat že to potřebuju fakt rychle, tak jen kroutil hlavou...takže buď sou schopný vyměnit akorát tak stěrače, nebo prostě jak tam někdo nepřijede s károu za milion tak je to nezajímá....

Předmět příspěvku: S Auto Freiberg mám dobrou zkušenost.
PříspěvekNapsal: stř říj 12, 2005 9:12 am 

Zdravím všechny! Musím říct, že s Auto Feibergem mám velmi dobrou zkušenost. Za posledních pár měsíců jsem tam byl několikrát a vždy byli ochotní a s úsměvem na tváři. Ceny jsou sice o trochu větší, ale mám jistotu kvality a dlouhé záruky na originál díly, práci i technologii. Tento týden jsem měnil rozvoďák s kladkou a řemen alternátoru a za vše si vzali necelých 3 400,-Kč !! :P :P . Takže to není moc ! a ještě se mi líbí, že mi auto před předáním umyjou a nenechají v autě bordel. Na Zličíně jsem nebyl a tak nemohu posoudit. Já už mám prostě jasno ! :lol:

Předmět příspěvku: Olfin Plus Trutnov
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2005 10:02 pm 

zdravím renaultaky! Ja se svym meganem jezdím do Trutnovského Renaultu - Olfin plus. Jsou tam super kluci cena za hodinu je sice vyssi ale maji na to urcity cas takze se enstane ze vam zapocitaji hodiny navic. Vrele doporucuji mam snimi skvele zkusenosti

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2005 3:16 pm 

Já jezdím v Mostě do Renault centra Hůrka, zatím sem byl vždy spokojen. Ale jsou i některé věci které radši přenechávám kvůli ceně neautorizovaným servisům.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2006 3:34 pm 
Renault na Zličíně!!?
Jedu si to po dálnici se svým Rendlíkem.Mám něco domluveného v Matce měst.Před Prahou se mi rozsvítila kontrolka chlazení.Průser!!Zastavuji na nejbližší pumpě(Rudná) a hodnotím situaci.Vodní pumpa je kaput.Jéje co teď?Už to mám dojedu do Prahy a někoho seženu.Musím dvakráte zastavit a uchladit auto když se u Zličína na mě směje nápis:"Renault Minute servis bez objednání" Jé to je ale Å TĚSTÍ napadá mě.Zajíždím do areálu a zastavuji.Jdu někoho sehnat.NIKDO si mě NEVÅ ÍMÁ.Lidé buď neodpovídají nebo krčí rameny-nevím,nevím,zkuste tamhle,zkuste tadyhle.Jejich neochotné odpovědi z nich páčím svojí neodbytností a dvěma metry výšky.Dobře nikoho tady nezajímám podívám se okolo dílen.Vidím jednoho človíčka jak kouká skrze mě.Mávnu na něj a jdu k němu.Vtom se probudí:Neumíš číst kurva?co si slepej nebo co?Tady nemáš co dělat,kurva!Říkám ať se nezlobí že hledám pomoc:Já nejsem povinej ti pomáhat,kurva......Pochopil jsem že tady mi NEPOMÅ®ŽOU a odcházím.Zmíněného borečka posílám do prdele a ten čeká až jsem dost daleko a zády k němu a spustí:ty vygumovanče táhni do prdele i s tim tvým křápem...........

Naposledy upravil 312_Rico dne úte led 03, 2006 4:56 pm, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2006 9:47 am 

312_Rico píše:
Renault na Zličíně!!?
Jedu si to po dálnici se svým Rendlíkem.Mám něco domluveného v Matce měst.Před Prahou se mi rozsvítila kontrolka chlazení.Průser!!Zastavuji na nejbližší pumpě(Rudná) a hodnotím situaci.Vodní pumpa je kaput.Jéje co teď?Už to mám dojedu do Prahy a někoho seženu.Musím dvakráte zastavit a uchladit auto když se u Zličína na mě směje nápis:"Renault Minute servis bez objednání" Jé to je ale Å TĚSTÍ napadá mě.Zajíždím do areálu a zastavuji.Jdu někoho sehnat.NIKDO si mě NEVÅ ÍMÁ.Lidé buď neodpovídají nebo krčí rameny-nevím,nevím,zkuste tamhle,zkuste tadyhle.Jejich neochotné odpovědi z nich páčím svojí neodbytností a dvěma metry výšky.Dobře nikoho tady nezajímám podívám se okolo dílen.Vidím jednoho človíčka jak kouká skrze mě.Mávnu na něj a jdu k němu.Vtom se probudí:Neumíš číst kurva?co si slepej nebo co?Tady nemáš co dělat,kurva!Říkám ať se nezlobí že hledám pomoc:Já nejsem povinej ti pomáhat,kurva......Pochopil jsem že tady mi NEPOMÅ®ŽOU a odcházím.Zmíněného borečka posílám do prdele a ten čeká až jsem dost daleko a zády k němu a spustí:ty vygumovanče táhni do prdele i s tim tvým křápem...........

Bych se asi v klidu vrátil a trochu mu nakráp hubu :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2006 5:04 pm 
Vím co dokážu,proto jsem se nevracel :twisted: :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2006 8:10 pm 
Moderátor

312_Rico píše:
Vím co dokážu,proto jsem se nevracel :twisted: :D
1. :smt023 :lol:

Předmět příspěvku: Å ikula v Holicích.
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2006 7:33 am 

Mám Megánka 1,6e (1997) asi 1 měsíc. Nechal jsem si u Romana Bukovského v Holicích vyměnit rozvoďák, kladku, klíňák k alternátoru a termostat. Zároveň zkontroloval filtry, brzdy, prohlédl spodek, čepy atd.. Taky mě ukázal jak odjet autem, když nejde imobilizér. Cena 3.100,- Kč včetně materiálu a práce . To jde ne? Bogas. :P

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další