Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je pon črc 16, 2018 7:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Laminátové plato na míru Mégane I (96)
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 2:29 pm 
Vážený člen

Zdravím tuneři, jednoho krásného dne jsem se rozhodl že mne nudí už ta fádní original hudba v autě a nelíbí se mi kdyz někdo przní plato tím že do něj vyřezává díry a cpe tam repro za 2kila :) tak jsem šel do laminátu.

1) Začal jsem tím že jsem si koupil asi 8kg Polyesterové pryskyřice použil jsem asi jen půlku :)
http://pemi.cz/cs/detail-zbozi/laminaty--pryskyrice-1205:6:2/polyesterova-pryskyrice-109---iniciator-km--1kg-27016.html

2) Jednu skelnou tkaninu 2m2
http://pemi.cz/cs/detail-zbozi/laminaty-pryskyrice-1205:6:1/skelna-tkanina-350g--m2-2m-38887.html

3) +jeden náhradní iniciátor, Odmašťovák, Glas tmel, Soft tmel, Stříkací tmel, Plnič černý, báze černé perleni (Lotus B93) a samozřejmě lak
jako plátno použitá deka která se dá dobře tvarovat a dřevotříska.

4) Plátno jsem nasytil nechal zavadnout tím pádem se mi vytvořila poměrně pevná skořepina odřízl jsem spodek pod každým reprákem ve tvaru čtverce na obrázku je to znázorněno, zůstali mi tam pouze dvě obroučky ve tvaru elipsy, vytvořil jsem si takový stojánek kde jsem plato prosycoval zespoda a tkaninu na to následně pokládal tento krok jsem dokola opakoval asi 3x čili jsou tak asi 3 prosycené vrstvy tkaniny, pevné je to dost :) v platu jsou použity rychlospojky čili jde snadno během 15sec. oddělat :) Na dotazy rád odpovím

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

(Fotky jsou pouze ilustrační není vyfocený každý krok)
http://renault-megane.cz/viewtopic.php?f=12&t=14282

Nejlevnější povinné ručení

Předmět příspěvku: Re: Laminátové plato na míru Mégane I (96)
PříspěvekNapsal: sob lis 09, 2013 9:34 am 
Vážený člen

Vypadá to dost dobře, ale před domem bych to mít nemohl. :wink:

Renault Mégane Expression 1,6 16v 100k

Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život

PříspěvekNapsal: sob lis 09, 2013 3:33 pm 
Vážený člen

no u nás je to taková klidná čtvrť, proto taky nikde neparkuju raději to vždy nechávám doma, je to pěst na oko pro zloděje, ale už se chystám na zatmavování :) ikdyž teď mám v plánu sport filtr :D jinak díky :)

PříspěvekNapsal: čtv lis 21, 2013 10:43 am 
Elitní člen

No hezké to máš ... ale musí to být magnet na zloděje. Já teda nejsu zastánce nějaký mega muziky, ale myslím že není nutný řezat díry do zadního plata a rvát tam repra, navíc se to plato pak prohýbá. Aspoň já mám po bocích plata plastový obložení ve kterým je mřížka na zadní repro a je tam za kobercem vyvedená kabeláž. Takže sem koupil akorát repro FLI, tlumící pásku. Repra sem kolem dokola oblepil aby to nerezonovalo o ten plast a přišrouboval sem je pod ty mřížky. Všecko pěkně sedlo, hraje to nádherně a hlavně ty repráky přes tu mřížku nejsou vidět. Když někde parkuju na dýl tak panel rádia beru sebou, ono už se kradou i tyhle obyčejný rádia za 3000,- a než mít radio fuč, rozbitý okno a poničený vnitřek tak to rači vemu sebou. Takhle tam zloděje nic neláká a je pokoj :-)

Nejlevnější povinné ručení